| anonim_4396 a întrebat:

Cate raspunsuri si intrebari v-au fost sterse? Mie 183 Răspunsuri şterse | 14 Întrebări şterse
Deci stau bine

11 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Mie 246 raspunsuri si 4 intrebari.
Mare parte din raspunsurile care mi-au fost sterse, au fost sterse din cauza ca cei care au pus acele intrebari, le-au sters, si automat mi s-au sters si raspunsurile.

| PainTech a răspuns:

Pe contul acesta 0. Pe celalat ma injuram mereu cu adminii pe mail...

| justanotheruser99 a răspuns:

255 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse.
Eu nu am pus nici o întrebare, poate de asta am 0. laughing
In orice caz majoritatea răspunsurilor mi-au fost șterse pentru ca întrebarile respective au fost ștearse.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Eu pentru ca dadeam niste raspunsuri gen:Bea clor si scapi, pacat ca nu mai pot face asta, parca site-ul a devenit mai strict decat era in 2014, din cauza lui ZappyTV ala probabil, ca le cam face reclama negativa

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing aww. Eu la unii le sugeram sa bea cianura sau vitriol.
Cat despre strictețe, poate e mai bine așa.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Noi doi semanam foarte mult
Pentru mine nu e bine

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca semeni cu o fata? laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Nu, din cauza strictetei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

109 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse
Majoritatea raspunsurilor au fost sterse pentru ca intrebarile respective au fost sterse. Restul doar ca sa ma irite pe mine ca-mi sterg raspunsurile.

| NoFeelings a răspuns:

0 întrebări șterse, 0 răspunsuri șterse. Nu am mai fost așa cuminte niciodată, wtf laughing

| Stell99 a răspuns:

23 de raspunsuri si 4 intrebari.