| anonim_4396 a întrebat:

Voi cate raspunsuri aveti sterse? Dar intrebari?
Eu 71 Răspunsuri şterse | 7 Întrebări şterse

14 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Am dat o data "reanalizarea raspunsului" si am primit raspuns de la TPU ca sunt anumiti membrii care au dorit stergerea intrebarii si automat si raspunsurile sunt sterse sau intrebari care nu si-au avut rostul si au fost descoperite de admini.

Pana acum, in cei 5 ani de pe TPU am : 16 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse

| T0T a răspuns:

Stau bine.

403 Răspunsuri şterse | 1 Întrebare ştearsă

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

De la o vreme TPU nu prea mai e ce a fost
Nici sa jignesti macar putin nu poti, chiar daca persoana aia merita

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, răspunsurile sunt până la urmă în marea lor parte văzute chiar dacă nu vor rămâne mult. Măcar e mai bine doar să ți le șteargă decât să fii suspendat.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Eu am fost suspendat o luna, dupa cateva zile de cand am facut contul
Nici nesimtit nu mai pot sa fiu aici

| zurick a răspuns:

58 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse.
Eu cred că am fost cuminte pe TPU :v

| Mayhem666 a răspuns:

Eu am 178 de raspunsuri sterse si 3 intrebari sterse.

| justanotheruser99 a răspuns:

160 răspunsuri șterse si 0 întrebări.

Răspuns utilizator avertizat
| deeeaqq a răspuns:

50 răspunsuri șterse | 0 întrebări șterse.

| Mieeez666 a răspuns:

Aparent 61 Răspunsuri şterse | 1 Întrebare ştearsă
Imposibil, inainte de a fi suspendat timp de 3 luni aveam pe putin 150 de raspunsuri.
Urat tepeu, urat.

| August99 a răspuns:

25 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse

| Juviia a răspuns:

23|1