| MoNyKa66 a întrebat:

De gandit:
Pe un lac sunt 14 rate, vanatorul impusca 3 din primul foc tras.
Cate rate mai raman?

Răspuns Câştigător
| valeria4u a răspuns:

Foarte simplu. Nu mai ramane niciuna, deoarece ratele neimpuscate se speriehee hee.

| anonim_4396 a răspuns (pentru valeria4u):

... Se sperie si fac atac de cord. Deci raman paispe, dar moarte.

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Pai...teoretic mai raman 11 dar practica se sperie toate deci nu mai ramane niciuna

| YahooMail a răspuns:

Mai ramane decat una. De ce? Sufera de ochioza(orbire la noi, oamenii)

| diia29 a răspuns:

Daca e sa gandim logic nu mai raman nici una ca se sperie.
dar daca te refereai la cate mai raman in viata mai raman 11