| anonim_4396 a întrebat:

Dece unii de aici nu-s oameni?

35 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu stiu, tu de ce nu esti om?

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nu stiu, cred ca nu-mi rezistenta curentului electric e prea mica, te-ai prins big grin om de la Ohm.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, vezi sa nu ti-se arda rezistenta laughing

| KillMePlease a răspuns:

ca să-ntrebe... Dantellion
hypnotized

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

De ce urasti baiatu'?

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Scuza-ma teroooog vreau sa fim prieteni gata ma invat ortografie doar scuza-ma, nu vreau sa ma cert cu nimeni crying

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

nu-l urăsc
doar că mi se par cam ciudate unele chestii pe care le face/scrie pe TPU
şi apoi tot eu îs,, baba rea şi bătrână" rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

, baba rea şi bătrână" - Uuuuu

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

duap...
fooarte faine adjective hypnotized

| LePotato a răspuns:

Asta e cu dedicatie pentru Killy laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Poate sad, de ce ea ma uraste, stiu ca nu scriu ortografic corect, dar asta nu-i motiv sa urasti un om crying.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca te urasterolling on the floor, dar daca tu ai aruncat cu "adjectivele" repede...

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Of, impulsivitatea mea, ma duc sa ma gatui.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

de unde ai tras tu concluzia că te urăsc?
ţi-am dat doar nişte sfaturi foarte utile ce te pot ajuta-n viaţă... şi tu zici că te urăsc?
cam nasoală fază

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Sfaturile alea au fost idolatrizate intr-un fel negativ pentru mine.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

pe bune?
ai luat-o ca pe o ceartă? hypnotized

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Cam asa ceva dar acum m-am consolat, daca vrei ma inveti tu ortografie ca-s praf.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

că eşti praf mi-am dat seamawinking *din nou, nu o lua ca pe o jignire sau ceva, ăsta e felul meu de a mă adresa fiinţelor umane, n-am nimic personal cu tine*

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

"ăsta e felul meu de a mă adresa fiinţelor umane" - laughing)))

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

ce?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca am prea multa valoare €€ sa fiu un simplu muritor **rade malefic** laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Unde ai fost pierdut pierdut fratele meu. *rade malefic*

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am scapat adinc in gaurile....planetei si abia am iesit laughing

| Croampa a răspuns:

E greu sa fi si om si shinigami si contractant, mai lasa-ma! crying

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Dar e si mai greu sa fii om!

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sa fi moldovean e usor, nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

NU... nu iti spun de ce deatata ca amus o pornesti iar la vorba.

| Suck a răspuns:

Bai frate, nu am nimic cu tine personal ci doar cu genul ala de copii care cred ca stiu totul si isi dau cu parerea despre anumite persoane. Sunt sadic? Asta nu ma va ajuta? Spune-mi vreo experienta tristă din viața ta care te-a marcat, pe privat daca vrei. Hai pace tie.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

SI ce-o sa fie daca o sa-ti spun? Sunt gata.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa vezi, o sa-ti spun si de ce nu ai prieteni, sau cel putin de ce nu te-as vrea ca prieten.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Ti-am trimis, dar pe TPU mesajele ajung in zece mii de ore.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindcă nu gândesc.
Şi fiindcă e la modă.

| implant a răspuns:

raspunsul e in interiorul tau... daca te prinzi

| anonim_4396 explică (pentru implant):

Stiu ca e interiorul meu, dar mor de plictiseala.