| Deeiu a întrebat:

Cum sa-i raspund cuiva cand ma face proasta?
Gen: "Fata esti proasta rau!" (Cand imi zice asa dupa ce am lovit-o s-au batut-o.)
O replica inteligenta vreau de la voi. Cum le raspundeti voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu esti prostul nimanui dar... cineva o sa te adopte odata si odata happy
Arati bine...parca ai fi in viata laughing)

19 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu bat oamenii.este normal sa te jicneasca.Mai bine ai inceta sa ai un astfel de comportament. Vrei sa nu fii jignita, dar tu sa jignesti la randul tau.nu este posibil.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Simplu si usor: ca tine
Ex: -esti o prosta!
-ca tine happy

| multimoak a răspuns:

Sunt mai proasta decat lumea, dar mai inteligenta decat tine!

Asa si care-i problema? Esti geloasa?

Scuze, am urechile in vacanta!

Rade ciob de oala sparta!

Poate ai treaba si te retin!

Probleme ceva?thinking

Ce-ai mai? Ti-e rau?

Ai febra sau mi se pare mie?

Cand ai trecut ultima oara pe la un psihiatru?

Sau poti vorbi alandala cu ea:
Daca te face proasta ii zambesti de parca ai fi primit cine stie ce compliment si-i spui: Da si eu te iubescbatting eyelashes!

Dar n-o mai bate! Animalele trebuie ocrotite!winking Nu stiai?

| (0$t!n@ a răspuns:

Am niste replici care o sa ti le spun sigur o sa-ti placa
Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca."

Taci si mergi!

Inchide gura ca poluezi natura!

Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma!

Taci si sapă
Vezi ca faci praf!
Tai-o ca s-au furat cam multe
Mi se pare mie sau miroase a canal?

Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!

Ai terminat?

Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa... stiu eu pe unu care pateste asta. )

Lasa gargara!

Ce zici, poti sa taci?
Te-a intrebat cineva cit e ceasul?
Pleaca, ca puti!
Hai du-te acasa ca ne-ai plictisit pe toti si o sa ajungem sa ne culcam odata cu gainile din cauza ta
Suferi de boala aia...de a te baga in treburile oamenilor?
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
Hai spuntot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Cum trec zilele si ma gandesc ce norocosa sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Mancami'ai prostia.batting eyelashes

| versavia a răspuns:

Respecta daca vrei sa fii respectata, respectul se castiga nu se impune.

| dienuk a răspuns:

'proasta esti tu altfel nu dadeam in tine '

si totusi, nu-i bine ca dai in ea, fi mai inteligenta la ea, si bate-o prin cuvinte, replici.cu violenta nu rezolvi nimic happy
bafta

| alex_9231 a răspuns:

Cand te iei dupa un prost, mai mare prost estilaughing

| und3c3ive a răspuns:

happy Indiferenta doare cel mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce de sucareli i-ati dathee hee. Nu te cobori la nivelul altora. Daca nu-ti trece prin cap un raspuns inteligent, nu lua de pe googlewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura replica se constituie tot dintr-o intrebare;-Vrei inca vreo citeva pachete de oase-n botul ala stupid sa-mi accepti inteligenta incomesurabila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba santety bestyaly laughing
sty voi ca prostu tot prost moare laughing)
nu te pune cu prostu ca se unflanpene ca si cocosu laughing
dar cu o replica inteligenta iai rupt creasta laughing))
laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma Dar Tu Nu Ai Lovito Iai Aratat Scheme Noi De Carate... Si O Replica Buna Ar Fii Te-Ai Mai Uitat In Oglinda Sau Sa Spart Cand Ai Incercat happy Si Sper Data Viitoare Sa No Mai Lovesti Sai Faci O Internare La Spital Prima Data...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca esti uh desteapta. zi la mata sa te invete si alta injuratura si dupa mai vb`im. app. vezi m ai ai un pic de ghetzy pe gura du-te spala-te...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu de tarfa

| Deeiu explică:

"Loavesc". adica. am lovit-o din greseala.
"batut-o" cand am batut-o ca meritawinking

| emignon a răspuns:

Ai cumva o oglindă, te rog?

Mi-e tare foame să te uiți în ea.

| emignon a răspuns:

Cel mai simplu: îi zăspunzi în gând:

- Mulțumesc frumos, deșteapto!

| Ixchel a răspuns:

Tu imi tii frunte.

Rade ciob de oala sparta!