| anonim_4396 a întrebat:

I-am trimis mesaj fostului prieten mesaj sa uite numarul meu de telefon, deorece. tot imi trimitea mesaje ca mi-am batut joc de el si ca de ce nu mai vreau sa fim impreuna. Azi ma injurat ca de ce i-am spus sa uite numarul. Asa este mesajul" uit pe mata de proasta ce esti". Cum sa ii raspund civiliat la mesaj? vreau cat mai multe idei? va rog,

6 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Nu îi mai răspunde la nimic. O să se potolească dacă vede că nu îl bagi în seamă.

| plasticstyle a răspuns:

Pe mama, pe ne-mama, tu fa bine si uita-mi numarul, oricum nu insemnni nimic pentru mine si nu vreau sa mai continui cu aceasta "bataie de joc" cum ii spui tu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu-i mai dai nici un semn niciodata chiar daca el iti da.Indiferenta doare mai mult si iti vezi de viata ta. O sa se sature odata si-odata sa dea semn si sa nu primeasca msg. Sper sa te lase in pacewinking

| narcis_5971 a răspuns:

Vrei neaparat sai raspunzi civilizat. pune 2/3 preteni sal aduca pe drumul cel bun daca ma intelegi ca alfel nu scapi de el si oricum nu merita sa mai vb cu el ca e nesi

| bianca_2777 a răspuns:

Nu-i raspunde, asa este cel mai bine. indiferenta doare cel mai tare... persoanele de genul asta, nu inteleg mesajele tale civilizate, pentru ca nu-s pentru lumea lui. te pup si bafta