| GhostStar a întrebat:

Deci fac orice sa scap de mahmureala
Am baut un pahar mare de lamaie deodata(nu intrebati cum am reusit), am mancat 1 borcan de castraveti (mic) cu tot cu zeama...niste idei?
P. s: T/a (S/f)(castravetii pe bune de foame)(raspunsuri amuzante)

5 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Urina de gibon e folosită de mult pentru a albii dinții, a dezinfecta răni și desigur ca remediu al mahmurelii.

| GhostStar explică (pentru Kazimir):

Te oferi tu ca si sursa?laughing[fara suparare]

| Ţepeşu a răspuns:

Trebuie sa mananci sexul lui Bigfoot... Cam greu, huh?

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Incearca sa bagi degetele in priza. Cel mai probabil vei scapa de mahmureala pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceai verde original.sau o fiola de vitamina b6 si una de b4.trece instantaneu. dupa aia apsoara pentru luminarea creretelului, teu.eu pentru ceremelul meu.