| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Deci hai ca am o problema la matematica acusica :

Daca Ana are 2 mere, cate mere are Ana?

Deci nu ma pot prinde nici daca imi dai raspunsul.sigh
Offff!

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ana are prune. sad

| Zendaa a răspuns:

I le-am luat eu, deci 0...

| Dragonel a răspuns:

Pai dupa parerea mea, tinand cont de legea 123544652 si de unghi raspunsul corect este 5435636545768.Sunt un geniu!

| CannbalCorpse a răspuns:

Pai daca ne luam dupa cate ori muge vaga am putea zice 50, dar daca inmultim cu puterea vacii nebune ne da 4564356894659836 mere happy

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Ana nu mai are mere.
Ana are o minunatie de Porsche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte poate.

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveTacos a răspuns:

Depinde cu ce viteza creste broccoli in China. straight face

| Mokaxoxo a răspuns:

Urasc merele...

| TudorLux a răspuns:

Pai iti zic una mai usoara care te poate ajuta: Ana are 2 mer. Cate mere are Mihai?
Rasp.:
Are -4 mere, ca a ramas cu datrie la colegi.

| AlexNet74 a răspuns:

2 mere! dăăăă!

| Caluțcucorn a răspuns:

De ce vrei asa ceva. Ori cum,
Daca unghiul ascutit se perureaza cu radacina partata in unghiul ascuti +535343442tone multiple. Pi din 3 -23234232323 + 3r4 343332 =? 122
Aflati cat face 2+2=4=?

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Ana are 2 fructe. Ce salata mananci poimarti? Dar poimiercuri?