| Sonya132 a întrebat:

Deci,la ce va ganditi cand faceti baie?

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La tine.

| Cristianne a răspuns:

Păi,mă întreb dacă dragonul de sub pat are nevoie de mai mult aer.

| DudăIamPanda a răspuns:

Depinde in ce stare sunt.

| Aleqa a răspuns:

La bautul cu cana de plastic apa din cada.

| Miky03 a răspuns:

La sex salbatic

| MaliciousDeath a răspuns:

Cand fac baie, imi vin in minte toate gadurile posibile.De obicei atunci iau deciziile importante ale vietii.Suna destul de bine cand te gadestei ca altii fac asta stand pe toaleta.

| Budincăă a răspuns:

La seminte.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

Off, de obicei cand fac baie pe cap. imi mai vine cate un gand gen "La dracu, iar m-am facut praf in cap, iar am taiat un cos, sau iar trebuie sa imi cumpar alifie cu galbenele sa ma ung dupa ce ies din dus "
Bine ca nu mai intrebat la ce ma gandesc cand ma barbieresc in cap.

| Dariusuu a răspuns:

La ce ar trebui sa fac.

| LolaLollita a răspuns:

Ca sunt intr-un jacuzzi urias:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Oceanul Pacific.

| bloodyhell a răspuns:

La nemurirea sufletului.

| umbrax a răspuns:

La lucruri plictisitoare

| ILoveTacos a răspuns:

Unde se termina universul?
Chiar exista Dumnezeu?
Unde ajung dupa ce mor?
Ce as fi facut daca as fi avut puterea de a ma intoarce in timp?
Unde vreau sa ajung in viata?
Si chestii din astea nesemnificative...

| TheAndrew1987 a răspuns (pentru ILoveTacos):

Universul este infinit
Dumnezeu nu exista
Nu ajungi nicaieri, dupa ce mori s-a terminat
Ai fi stricat universul
Doresti sa fi sanatos sa supravietuiesi si sa ai o cariera buna
You're welcome happy

| TheAndrew1987 a răspuns (pentru ILoveTacos):

Universul este infinit,
Nu exista dumnezeu,
Nicaieri, dupa ce mori s-a terminat,
Ai fi stricat universul,
Vrei sa supravietuiesti(sa fi sanatos) si sa ai o cariera de succes,
You're Welcome happy

| ILoveTacos a răspuns (pentru TheAndrew1987):

1.Si totusi...nu te-ai gandit niciodata c a universul e ca un glob de sticla si mai exista ceva in afara lui?
2.Si eu m-am gandit ca Dumnezeu nu exista, dar cum explici raspandirea Bibliei prin toata lumea?
3. Daca pur si simplu am muri, am incalca legea care spune ca materia nu dispare niciodata.Trebuie mereu sa fie un echilibru in Univers, si echilibrul ar disparea daca noi pur si simplu am muri, avand in vedere faptul ca (,) corpul se dezintegreaza...Sufletul trebuie sa ajunga undeva(nu spun ca neaparat in Rai sau in Iad)
4.Nu ma gandeam la cauzele asupra lumii, ci pur si simplu la greselile pe care le-am facut de-a lungul timpului si cum ar fi putut fi ele evitate.
5.Toata lumea isi doreste asta, eu insa imi fac scenarii exacte de fiecare data cand fac baie sau dus laughing

| MrSoapte a răspuns:

Sa nu scap sapunul

| caterinasmile a răspuns:

Ca vreau sa ies cat mai repede pentru ca ma plictisesc happy

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Ma gandesc: "Si a mai trecut un an.".
Glumeam. Ma gandesc si eu ca un om normal la originea universului, inceputul gaurii negre si ce tricou ar trebui sa port a doua zi la scoala.
Ce? Tu te gandesti la lucruri mai interesante?

| Clape a răspuns:

La mine

| IceCream5 a răspuns:

Nemurirea sufletului.

| girlvampire a răspuns:

La filozofie.

| victoras22123 a răspuns:

Cum o sa fie baia de mâine.