| MrPortocalaVorbitoare a întrebat:

Buna ce faceti...la ce va ganditi acum?

Răspuns Câştigător
| FlorinaRuby a răspuns:

Bună.
1.îl scoţi din ambalaj
2.ţi-l pui
3.il foloseştismug
4.îl arunci

-am citit ca e provocare :p

2.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește cu atenție: http://www.seximus.ro/articole/folosire_prezervativ_masculin.php
Pa, pa.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Gasesti instructiuni in pachetul de prezervativewinking

| SociallyDepressed a răspuns:

LoL...ai editat intrebarea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| WayToManySuckers a răspuns:

Prezervativul se scoate din acel pliculet si se ataseaza pe ****, preferabil si asa e normal, cand e in erectie ( esti fata sau baiat. sper ca nu te-am traumatizat )

| eusiatat_9429 a răspuns:

Pai de obicei cu grija sa nu il rupi big grin atunci este mai gravwinkingserios acun cel mai bine daca iti cunosti foarte bine partenera, ia anticonceptionale si ai incredere deplina in ea >>> scapi de preocuparea asta, insa corect ar fi sa citesti instructiunile din si de pe ambalaj afli tot ce vrei de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.seximus.ro/articole/prezervativ_info.php

citește aici și jos de tot în pagină ai mai multe despre folosirea prezervativului masculin...

nimeni nu s-a născut învățat...

| AnoNim_2412 a răspuns:

1.il bagi
2.il scoti