| Κλεοπάτρα a întrebat:

Ganditi inainte sa faceti ( orice ) sau dupa?

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da si nu. Cand sunt baut, nu mai gandesc, ma aduce acasa subcontientul. In rest, inainte sa fac un lucru, gandesc.

| MihaCool99 a răspuns:

Depinde daca imi vine sau nu ideea pe loc.
fundita? plz imi dai ca am raspuns primawinking

| Bog15 a răspuns:

Putin inainte, foarte mult dupa

| chocolate_2734 a răspuns:

Tot timpul gandim... poate uneori gandim cu inima intai si dupa cu capul happy

| 123456789_9071 a răspuns:

Eu incerc sa gandesc inainte dar mai sunt si situati ca dupa ce fac un lucru stau si ma intreb ''ma eu de ce nu ma gandit inainte''?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandesc inainte de a face ceva,dar daca am esuat, gandesc mai mult dupa, cel putin sa vad unde am gresit ca alta data sa fiu mai intelept.