| Bia001 a întrebat:

Deci, plec si eu.

Deja m-am plictisit de toate intrebarile care se repeta si vad ca deja au plecat majoritatea oamenilor de pe t/a.

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Drum bun Bio.

| Bia001 explică (pentru Musique):

Nu-mi mai zice,, bio"

| Musique a răspuns (pentru Bia001):

Bine Bio. :3

| Bia001 explică (pentru Musique):

Ai mai. nu-mi mai spune,, bio". suna ciudat.

| Musique a răspuns (pentru Bia001):

Lasă Bio.

| Furculingură a răspuns:

Aşa mă! Plecaţi toţi -_-

| Bia001 explică (pentru Furculingură):

De ce am ramane, nu vezi ca au venit altii noi,, mai buni ca noi"

| Furculingură a răspuns (pentru Bia001):

A venit unu nou pe care nu îl suportă nimeni.
Şi exact acum când T/A este într-o perioadă mai proastă ( ca să nu zic foarte proastă ) şi ar trebui să o readucem pe picioare, plecaţi toţi. Fugiţi toţi ca găinile înloc să încercaţi să readuceţi rahatul ăsta pe picioare. Acum că a plecat Exceel plecaţi toţi? Staţi măi liniştiţi că se întoarce. Poate lipseşte chiar şi o lună, dar se întoarce.
Eu nu vreau să plec, dar dacă plecaţi toţi sunt nevoită să o fac.

| Bia001 explică (pentru Furculingură):

Pai de fap, plec doar o saptamana pentru ca merg in tabara si nu cred ca am net acolo. stai linistita ca nu va abandonez. de cate ori am mai fost in situatii din astea si n-am plecat.

| Furculingură a răspuns (pentru Bia001):

*facepalm*
Am ţinut un discurs filozofic degeaba.

| Bia001 explică (pentru Furculingură):

Sau plec de tot...inca nu stiu

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Furculingură):

Și eu plec

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Mucles.ia vino sa iti zic ceva

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Ia zi fă tiganco!
Mucles = Taci

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Cat tupeu ai...dar degeaba.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Ce o să îmi faci?

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Pot face multe.se vede ca tu nu vezi ce este in jur.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Ba da.

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

No, las-o moarta.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Nu văd ce se petrece și la sens figurat și la propriu.

N-am nevoie de explicați de la un very little pony.

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Lasa avatarul.nu inteleg de ce te tot intereseaza atata avatarul meu. chiar crezi ca asa sunt si eu in realitate?!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Cred că ești mult mai rău.

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ei bine te inseli amarnic.mie mi se pare ca tu esti un mucos care nu are ce face.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Mi mi se pare că ești un alt copil care nu are ce face de clasa a-V a sau a VI-a, cine știe vreo 12 ani.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Și da chiar nu am ce face m-am lovit rău la talpă și nu mai pot face sport/gimastică care mă ține mult timp ocupat.

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

1.poate este asa dar sunt mai matura ca tine
2.am ce face, tu n-ai ce face. eu nu incerc sa degradez categoria asta fata de tine

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Singurul lucru care vă face să credeți că degradez T/A este că m-am luat de exceel, eu m-aș fi oprit la a 2/3 postare în care mi-am cerut scuze, dar a zis că el ar putea face ceva mai rău mie și că ce i-am făcut eu lui nu este nimic ( practic a insistat să continui )

| Bia001 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Nu doar de exceel. asta este doar o parte pe xcare o vezi. mai sunt multe parti

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Bia001):

Mia zi! Care sunt celelalte?

| Naяutσ a răspuns:

Nu pleca! O sa-mi fie dor de Pinky Pie http://media.tumblr.com/......qz4rgp.gif

| Fridăm a răspuns:

Bravo ţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, plecati toti din cauza celor care s-au bagat ca musca-n lapte!

| Snowal15lea a răspuns:

Noi ne mai intalnim pe ask.fmwinking Beng, beng si murdaria dispare.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Nu pleca!
Esti una din putinele persoane haioase de pe site-ul asta!
http://www.myfacewhen.net/view/423-sad-computer

| Bia001 explică (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Am zis ca plec o saptamana ca merg in tabara si nu stiu daca o sa am net acolo