| JonD a întrebat:

Nu am cu cine vorbi asa ca ma descarc si eu aici:In intrebarile mele anterioare ziceam ca imi place de o fata etc...Inca imi place de acea fata si in ultimul timp am devenit mai disperat decat eram tinand cont ca a plecat de la noi de la scoala ma apasa si mai tare si nu stiu ce sa fac,cu nimeni nu ma inteleg,mereu ma cert si cu parintii, chiar ma simt obosit si plictisit de viata am unele zile in care imi vine sa plec de acasa si sa nu ma mai intorc...m-am saturat de tot si chiar nu mai suport.Chiar nu cred ca mai e vreo cale de scapare dar tot stau si astept sa se schimbe ceva, dar pe zi ce trece ma doare mai tare.Multumesc ca m-ati ascultat.

5 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

De ce nu incerci sa vorbesti cu fata aia?
Asa...o sa lamuriti niste lucruri si o sa ai sufletul impacat. happy

| allynNa20 a răspuns:

Ia toate fetele la rand si n-ai sa te mai plictisesti big grin. Incet-incet vei uita...

| kmidodo a răspuns:

Sper ca din 2012 pana acum s-au schimbat multe.Iti doresc trecere usoara prin adolescenta.E greu!

| JonD explică (pentru kmidodo):

Nu s-a schimbat nimic.

| MaddieXwi a răspuns:

Da, se vede si dupa numele tau." Plictisitdeviata ". Pai, incearca sa iesi mai mult..sa cunosti oameni noi, sa-ti faci cunostinte noi, in alte anturaje. Iar cu parintii e normal sa nu te intelegi. banuiesc ca ai intre 15-16-17 ani big grin. asa ca nu e de mirare..la varsta asta toti ii vedem ca si cei mai mari dusmani ai nostri, orice ne spun o luam ca pe o critica happy. dupa cum ti-am zis..incearca sa iesi..sa cunosti noi grupuri de oameni. poate asa, vei intalni si persoane care te vor intelege..si o alta fata de care sa iti placa happy ..succes.