| W3R4 a întrebat:

Despre ce credeţi că vorbesc cele două?

http://www.youtube.com/watch?v=z3U0udLH974&list=FLZudLLU 5DDUOAOgleN6MKUQ

27 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Mă chinui 5 minute să scriu un răspuns calumea, şi după observ că alţi 3 au folosit aceeaşi idee.
http://media.tumblr.com/tumblr_m1vmulSG2y1r37xnm.gif

| W3R4 explică (pentru MaliciousDeath):

Nu-i nimic, ştiu cum e să n-ai inspiraţie. laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Sunt norocos că te am lângă mine.
Si eu la fel.

| Ashadow a răspuns:

-Ihim,ihim (ma rog,hohote de plans),am invitat-o pe acoperis,i-am platit jumatate din Whiskas,ba chiar i-am prins si-un soricel s-o creada stapanii harnica si cu toate astea,ihim ihim(ma rog,hohote de plans iar) tot s-a despartit de mineee crying.
-Hii,chiar si dupa ce i-ai platit Whiskasul? Las-o draga, nu te merita, nu merita sa plangi dupa ea...
-Si culmea e: nici macar nu m-a flocosit de ramas bun! crying
-OOOO, bietul de tine, hai ca flocosesc eu ca sa te ajut sa treci peste...
-(isi trage mucii) Serios? Multumesc mult! Esti incredibila...(in mintea lui : Pace fraierilor! tongue)

| AtateaConditii a răspuns:

Cat de dragut, iubesc animalele daca as avea pisica aia in brate as pupa-o toata ziua. Cred ca vorbesc despre ala care le filmeaza si vor sa iasa cat mai fotogenicetongue. Dar o sa caut in dictionarul pisicesc.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Discuta:ce vor astia? ce au cu noi? ne filmeaza cumva? nerusinatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre cat de enervante sunt pisicile.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce au pisicile?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Pana sa primeasca fratele meu cadou o mata n-aveam nimic cu ele, dar de cand o am pe asta in casa nu le mai suport. Din mai multe motive, dar mai ales pentru ca sunt lingusitoare si au toane. Plus ca eu am un caine si treburile nu merg deloc bine intre ei.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat să menționezi că sunt prostuțe și mereu obțin ce vor(într-un fel)cu mieunatul lor si ochii ăia mari..ai dreptate uneori te enervează.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Uita-te fa la camera! O sa fim vedete! Ia uite cum se uita la noi!

| Jakoban a răspuns:

Vorbesc si ele ca intre fete ce te itereseaza pe tine rolling on the floor)

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Despre cat de sexy sunt eu, SexyHelloKitty!

| SilentSuicide a răspuns:

Se certau care sa ia partea pufoasa a patului sau paturii sau ce o fi chestia pe care stau pisicile alea.

| MihneaIsBack a răspuns:

1 = cea din dreapta, 2 = cea din stânga.
1: Ce faci, mă?
2: Hai, lasă-mă că n-am timp de tine.
1: Muri-ți-ar peștele-n burtă de nu vorbești cu mine!
2: Vezi cum vorbești, felino!
1: Tu nu ești felină, sau ce?
2: Stai! Tu observi că un bou ne filmează?
1: Aoleu! A, da. Acum hai să ne prefacem că dormim, poate pleacă.
2: Ok.

THE END!

| user5493 a răspuns:

Nu stiu

| Iubareata22 a răspuns:

-Ai cont pe TPU?

-Miau! Mmm... Da!

-Ma bucur! Ce-i cu atata oi?

-Se distreaza si ei?

-Dar...

-Beeee!

-Nu-ncepe si tu! at wits' end

| Smile2BHappy a răspuns:

Cred ca ele zic ceva de genul:
-De ce se uita ciudatul asta la noi?
-Nu stiu... PESTE CEVA TIMP
-De ce sta asa? De ce nu ne flocoseste?
-Asta ma intrebam si eu. PESTE INCA CEVA TIMP
-Hai ca te flocosesc eu.

| MishaIsMyHero a răspuns:

Despre TPU.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Habar n-am

| mynameismada a răspuns:

Despre cumsa scape de cainii din intreaga lume!^^Fac un complot! :O

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Traducerea o vezi tot pe youtube laughing

| sнᴀᴅσω a răspuns:

Despre oi.

| XxRoxyxX a răspuns:

Despre politica!

| FreakyForester a răspuns:

'' Scarpină-mă si pe mine măă! ''

| NigăNigăNigăNigăNigăNigăNigă a răspuns:

Ce draguţe sunt!
Au spus "nigă".blushing

| OaiaNebuna a răspuns:

Despre lapte.

Întrebări recente