| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in Romania s-ar putea face astfel de filmulete? http://www.youtube.com/watch?v=TdrZx_xhvlw&list=UUZ__vn_ T9SK44jcM85rnt4A

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai pare cam tras de par, sa raspunda cu da nu e cine stie ce(in alte tari oamenii tin la glume si sunt mult mai sociabili), dar sa se sarute asa cu necuscutii... uite-te putin pe acest canal https://www.youtube.com/user/whatever

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Se saruta, crede-ma. Sunt sute de astfel de videoclip-uri pe YouTube, poate ca o parte nu-s adevarate, dar majoritatea da. Cei din America sunt mult mai deschisi ca noi.

| Mussette a răspuns:

De ce nu?!
Daca ai suficienti bani sa platesti un cameraman si niste actori amatori macar.

| anonim_4396 explică (pentru Mussette):

Actori? Eu vorbesc de chestii pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca DA.Mult noroc.

| Ottakringer a răspuns:

Da,de ce nu?
Am vazut o gramada de clipuri din astea happy. Doar ca in Romania ai nevoie de un BOUNCER cu tine laughing) ca romanul iti da in cap straight face

| anonim_4396 explică (pentru Ottakringer):

Bouncer? Scuze, dar nu stiu ce-i ala.

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Probabil romancele vor fi putin speriate de chestia asta, in rest eu cred ca s-ar putea face.