| XxDyaxX a întrebat:

Urat si Destept.
sau
Frumos si Prost?straight face
Motivati'va alegerea!
Dau funda:*. cine ma impresioneaza

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

Off Doamne!
100%-Urit si Destept!

am avut de a face si cu aia si cu aia, si asa ca am ajuns
la concluzia ca pe astia uriti ii mai schimba hainele, il mai ingrijesti, il faci stilat daca e nevoie intr-o ora+inteligenta se simte de departe in om, dar pe ala prost
deacum nimeni nu-l mai salveaza.Adica de la astia prosti te poti astepta la situatii penibile, de la niste fraze care iti vine sa vomiti s. a. m. d

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu există doar extreme. Şi frumuseţea e trecătoare.

| Ana a răspuns:

Dragut si destept

| doroteea a răspuns:

Poi nu stiu... nu mi-ar place nici prost, nici urat, normallaughing. Totusi nu cer imposibilul (nimeni nu-i perfect) As prefera ceva intre, adica la mine caracterul se defineste mult prin bun simt:X ( asta e parerea mea... unii prefera pe cineva foarte frumos si badaransad )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu`as`prefera`frumos`si`desteptlaughing
in`fine.
daca`nu`se`poate-asa.
macar`simpatik`si`destept
.
Frumos`si`prost`in`niciun`caz...[-x
pai...Dk`e`frumos. dar`prost. te`face`de`ras
Dar`si`dk`e`urt`si`destept`...nici`asa`nu. i`bineno talking
Deci.As`prefera`varianta`mea
Frum`si`desteptlove struck