| Antipaticu a întrebat:

Dick!
ce user idiot
http://www.TPU.ro/utilizator/cgwq
http://www.TPU.ro/......-satan-ca/
in aceasta intrebare, userul cu pricina afirma ca fratii jonas compun muzica rock
ai auzit o prostie mai mare decat aceasta?

18 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Asta e singura prostie pe care ai remarcato in intrebare/raspunsuri?
unele raspunsuri put a prostime de la un kilometru.din 16 raspunsuri vreo 4-5 (nu le-am numarat, ca n`am chef) sunt inteligente, restul`.

| DaVà a răspuns:

Fiecare sa asculte ce vrea. Daca el considera JB rock e parerea lui.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Copil boschet...lasa-l in pace ca specimene din astea nici masa nu ii intelege

| MyObsession a răspuns:

Dacă Slipknot e trupă satanistă, eu mă împuşc.
Cât despre copchilu' ăla.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Sincer, eu am nevoie de dictionar sa descifrez` ce o scris ala acolo thinking

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Prostia nu are limite.

| Downfall a răspuns:

Wow...un om mai tâmpit ca ăsta rar mai intâlneşti...

| NoNameJunior a răspuns:

Prostie pura...
ingnora-l!winking

| ViseDestrămate a răspuns:

...mi-a căzut şi plăcinta din gură, dracu'!waiting

| marina11 a răspuns:

laughing.nu pot sa cred ca tu il ei in seamawinking

Răspuns utilizator avertizat
| marina11 a răspuns (pentru Antipaticu):

Aaaa... bine

| Ovidiutz a răspuns:

Canta jonas rock cum canta justin cap-de-mop asta: http://www.youtube.com/watch?v=TtXTDt1Isic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu daca-s rock dar:"The Jonas Brothers visited downtown Cleveland, Ohio's Rock and Roll Hall of Fame before their sold-out concert on the evening of August 22, 2008, at Blossom Music Center. The band presented the suits and pants they wore on the cover artwork of A Little Bit Longer to Jim Henke, vice president of the Rock and Roll Hall of Fame."(Sursa:Wikipedia)
Si dupa limbajul pe care-l folositi sunteti amandoi prosti.

| IoanaGabe a răspuns:

laughing
Urasc muzica LOR!
Aiurea Jonas Kakat oh go on

| andrei_8327 a răspuns:

Ce bolboroseste acolo, ca parca prea multe satane!

| Zoshii a răspuns:

In ultimele 2 zile ma lovesc de prostia romanesca ...peste tot....MA DOARE CAPUL! crying((