| Voodoo20 a întrebat:

TPU Trupa Rock Slipknot crede in satana adica Slipknot e satanista trupa sau cred si ei in dumnezeu sau cred in satan ca ati vazut ca in melodia de la Slipknot Duality zice mereu Oh God Oh God Oh God Oh God adica Oh Dumnezeu Oh Dumnezeu Oh Dumnezeu Oh Dumnezeu e satanista Trupa Slipknot? funda cine imi zice?

28 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Te simți bine?

| XDarkAngel a răspuns:

N-am prea inteles mare lucru din ce ai zis, dar cred ca da, sunt satanisti.

| CobraLeon a răspuns:

Intelegeti si voi o data ca rock-ul nu este echivalent cu satanismul!

| saidkique a răspuns:

Calmeaza-te tinere. "God" poate insema si "zeu". Si sa stii ca putulicii de rockeri nu sunt singurii. Intreaga industrie e indrumata de satana. De la Jonas Brothers pana la Lady GaGa sau Jay-Z. Melodiile contin si mesaje subminale, pe care doar creierul le intelege, cum ar fi: "i speak for sata, my sweet forsaken satan."> Jonas Brothers>Kids Of The Future redata in sens invers, am incercat si asa ewinking Killuminati!

Răspuns utilizator avertizat
| saidkique a răspuns (pentru Antipaticu):

Nu, de ce? AAAAA! Cred ca vorbeai in oglinda, nu?

| saidkique a răspuns:

Tu esti un prost nesimtit. Jonas sunt rock, dar de Lady GG nu am zis. Ai un creier asa de neted incat iti permiti sa imi spui asemenea lucruri? Mai rahatule ce te bagi tu in seama, nu tie ti-am adresat raspunsul, si de ce faza cu redatul invers e pentru ratati? date-n mortii matii ca mata a auzit cu ***** pe tine ca zbierai dupa **** diavolului de-acolo din teava. Tata e atat de potent ca daca ar vrea ar ****-o si pa mata desi multi nu-si doresc asta fiincda, toti stiu cat de sparta e mata si cat de gaurita. Mars acasa baiii si daca mai ai ca tine pe acolo incuie poarta! Manelista-i matusata mai cacatule! Nu te mai baga asa in vorba ca si cacatu-n WC si vezi cum te misti.

| saidkique a răspuns:

De fapt ma doare fix in pwl@ si puteti sa uitati de tot, fiinda nici nu imi pasa de Slipknot sau JB, si imi bag pwl@ si in "hateri". La revedere!

| Kazimir a răspuns (pentru saidkique):

Ratatule happy Nu-i aşa că în timpul liber îţi tai venele?

| saidkique a răspuns (pentru Kazimir):

Ratata-i mata, nu mi le tai ca nu sunt rocker nebun lol

| Kazimir a răspuns (pentru saidkique):

Se scrie de fapt mama ta analfabetule. Eşti schizofrenic cumva?

| saidkique a răspuns (pentru Kazimir):

laughing ma scutesti frate? Imi dai tu lectii de gramatica mie?

| Kazimir a răspuns (pentru saidkique):

Dap. Se pare ca profa ta de romană nu-şi face treaba... sau esti tu prost din fire... Totuşi nu mi-ai raspuns la întrebare. O să iau faptul acesta drept un da.

| EdiT a răspuns (pentru saidkique):

Bă pulifrici treci in banca ta si fara comentarii ca te bat de nu mai stii cum te cheama nici cu buletinul (pardon cu certificatul de nastere) in mana.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Mie rawww :)) Cinevaaa sa aduca un dictionarr.

| Trinitas a răspuns:

Ma bucur ca stii si alta trupa in afara de *Metalica*, in rest, Hitler cu mila.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Sunt SATANISTI pana'n Dumnezeu laughing. Daca o piesa de a lor contine "Dumnezeu" nu inseamna ca ei cred in el.

| Ovidiutz a răspuns:

rolling on the floor doamne cat am ras!

| IoanaGabe a răspuns:

Rock-ul Nu are nici o legatura cu Satanismu!
Chiar daca unele trupe daca par a fi sataniste... 36 % nu cred ca si in realitate sunt. pentru ca si ei sunt oamenii normali in afara scenei si cantatului rolling eyes

| IoanaGabe a răspuns:

Amon pentru Satanistii Moderni reprezinta un simbol. Satanismul Modern este opusul religiilor care-si propun inchiderea omului si hipnoza acestuia pentru a promova ideile in scopuri jenante.
Satanismul Modern nu recunoaste nici o entitate/zeu care are puterea de a conduce pe om, singura entitate aflata esti TU si TU esti singura persoana care are controlul vietii tale si singura care lupta pentru succes. Puterea omului este nemarginita si ingradirea ei nu va duce la nici o evolutie ci doar la o decadere.winking

| Pentagram a răspuns:

Kill yourself please.

| andiflorescu a răspuns:

Da, sunt satanisti... spun asa doar pentru ca este o expresie deja prea comuna pentru a mai sta sa te gandesti daca sa o folosesti sau nu big grin

| Voodoo20 explică:

Nu prea laura ma simt foarte bine bine laughing

| Dan_George_1999 a răspuns:

De fapt nu spune,, Oh God,, spune,, all i've got,,winking si da is satanisti...dar si satanistii cred in dumnezeu ......asa cum si noi credem in satana