| ClassyDog a întrebat:

Dilema pentru barbati...: Daca ai fi in pat, intre cea mai frumoasa femeie din lume si un homosexual inflacarat, cui i-ai intoarce spatele?

7 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Eu i-as intoarce spatele femeii. Poate dau homosexualul pe brazdalaughing

| BruneTTe a răspuns:

Buna, buna asta laughing nicicum nu-i bine laughing

soothe
| soothe a răspuns:

Pentru cea Mai frumoasa femeie mi-as lua orice risc!

| CanDy_2772 a răspuns:

Faina intrebare laughing

| iuli11 a răspuns:

Femeii deoarece daca ma intorc cu spatele la homosexual ma ia pe la spate si nu cred ca vrea cineva asta laughing

| moonlight_4210 a răspuns:

Cred ca majoritatea barbatilor normali ar raspunde ca ar sta cu fata in sus, adica i-ar intoarce spatele saltelei laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fac o laba.