| Elena1234456 a întrebat:

Intrebare pentru barbati: Daca ai fi in pat, intre cea mai frumoasa femeie din lume si un homosexual inflacarat, cui i-ai intoarce spatele?

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Eu e fata...saddar oricum eu ies din camera

| Hombre a răspuns:

Sper ca nu faci greseala sa intorci spatele homosexualului ca ti-o trage in găoz si o sa-ti trebuiasca dopuri de cur cu cateva numere mai mari că va bate vantu' tare si o să te uiti in el ca milogu' in traista.laughing

| SăcsyLlamă a răspuns:

Homosexualului, lol laughing.

| SăcsyLlamă a răspuns:

Shit, si eu am zis ca i-as intoarce spatele.

| Mo a răspuns:

Pai eu sunt fata, asa ca pot sa stau cu spatele la cine vreau ca nu imi e fricalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohhhhhhhhhhhhhh man... era sa raspund ca o sa intorc spatele la homosexualul ala. O iau pe femeie si ma incui cu ea in baie, o "ardem" si homosexualul ala... pot sa chem politia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui SoL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pleca din patlaughing idu meu alex_love_games

| Matteiiuss a răspuns:

Mi asi intoarce fundul la poponar si lasi lasa sa ma excite cat de mult poate dar nu mai mult decat sa mi bage degetul in poponeata atat la si lasa apoi asi intoarce fundu la fata