| noob a întrebat:

Daca ai fi in pat, intre cea mai frumoasa femeie din lume si un homosexual inflacarat, cui i-ai intoarce spatele?

Răspuns Câştigător
| Haddy a răspuns:

Daca i-ai intoarce spatele gay-ului, ar fi rau, eu a-s goni gay-ul si as ramane cu fata!happy

15 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Patuluilaughing

| ecristinamc a răspuns:

Eu i-as da afara p amandoilaughing

| simonica57 a răspuns:

Homosexualului

| Florry19 a răspuns:

I-aş întoarce spatele femeii. Nu vreau să risc.

| eusiatat_9429 a răspuns:

Periculoasa intrebare laughing tare, cum spuneau si colegii de forum as pune fata intre mine si "inflacarat"

| IndescribableChild a răspuns:

Femeii...macar homosexualul s-ar stradui sa faca ceva.

| baalial a răspuns:

Cred ca esti geniu ceva de pui astfel de intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu sintem facuti din lemn sa raminem intr-o singura pozitie.Agat frumoasa femeie si printr-o rasucire brusca as aduce-o intre mine si homalau dar cu fata la mine si-i dau fratioare si-i dau dar stai un pic ca suna telefonul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bagat in dilema laughing.
II poftesc afara si asta ewinking.
Hai ma, macar daca fata era lesby, asa ce sa fac cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai noobule iti dai seama ca femeia dar daca pui aceste intrebari pentru tine inseamna ca si tu esti gay...

| Spikey99 a răspuns:

Eu sincer sunt homosexual...deci i-as intoare spatele femeii happy

| Matteiiuss a răspuns (pentru Spikey99):

Daca esti homo ar trebui sa l intorci baiatului ca sa ti o traga bine in cur

| weep2312 a răspuns:

Hahaha, tare

| Matteiiuss a răspuns:

Pai probabil ca i asi intoarce fundul lui, macar el s ar chinui sa ma excite si sa mi o traga

| Magiaploii a răspuns:

Depinde ce inclinati aithinking eu una as alege fata:->