| Ecou a întrebat:

Intrebarea zilei pentru barbati : Daca ai fi in pat, intre cea mai frumoasa femeie si un homosexual inflacarat, cui i-ai intoarce spatele?

Răspuns Câştigător
| PastilăBă a răspuns:

laughingSunt fata da` chiar vreau sa raspundlaughing
Poi eu n'as intoarce spatele nimanui.M'as da jos din pat sau as sta pe spaterolling on the floor. Asteptand sa plece poponaru`!laughing

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

M-as pune pe spate si as pune femeia peste mine!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fetei ca homosexualul e periculos daca stai cu spatele la el :->

| NOBODY a răspuns:

M-as intoarce cu spatele la homosexual si i-as zice kiss my ass in timp ce ma fuuufy cu tipa

| Beiibby a răspuns:

Chiar daca sunt fata m`as intoarce cu spatele la tipa pentru ca altfel m`ar viola gay`ulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş pune în spatele homosexualului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) astept intrebarea zilei si pentru femei