| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Din ce se trage omul: maimuta sau om

9 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu stiu man multa lume se trage din albine sau asa am auzit astazi la ProTurboMachone.

| PedoBarbie a răspuns:

Din iubirea unei maimuțe cu un extraterestru.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Din tataia si mamaia. Iar ei erau oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti om, nu?
Pai si parintii tai sunt maimute?
Evident ca ne tragem din oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Experimente esuate ale alienilor. Asta e viata...

| vioricavio a răspuns:

Nu cred ca stie cineva exact acest raspuns. Specialistii spuneau ca din maimuta dar in ultima vreme nu mai sunt nici ei asa siguri.

| puppetmaster a răspuns:

Au fost mai intai maimutele si apoi oameni(unde si cand s-a facut trecerea asta nu se stie) deci si din om si din maimute
P.S:oamenii sunt c4ele mai ciudate fiinte; o amestecatura de mai multe rahaturi big grin

| genifar45 a răspuns:

Extratereștri

| XDeDeX a răspuns:

Se trage din prostie laughing))