| FreeHugsXD a întrebat:

Din ciclul: Cand eram mic/a, credeam.
Cand eram mica, credeam ca Jacques Chirac "erau" doi oameni care umblau tot timpul impreuna. laughing
Si mai credeam ca tiganii fura copii (ca sa vedeti spirit de anticipatie).
Voi ce credeati?

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

...Credeam că lesbiană înseamnă o femeie îmbrăcată în cowboy.

| SaintJimmy a răspuns:

Credeam că ăia care mor în filme sunt criminali condamnați la moarte.
*se înroșește*

| Deyutza a răspuns:

Logic ca credeam in mos craciun, eram asa curioasa si inr-un creciun nu-mi dorean nimic numai sa-l vad pe moshul; intrebam parintii cum deschide moshul usha si ziceau ca are o cheita fermecataa laughing
sau credeam ca a face sex inseamna ca doi oameni stau intr-o camera amandoi si dupa cateva zile ies de-acolo si vine barza rolling on the floor

| HepiBăluuns a răspuns:

Eu credeam ca a face sex insemna ca se pupacesc doi. iar eu spuneam,,-Doamne, de abaia astept sa cresc sa fac sexlaughing))''

Mosul.De barza nu credeam(stiam toate prostiile de la gradi')rolling on the floor

Si multe.

| Andutsaa a răspuns:

laughing...Cand eram mica credeam ca exista Mos Craciunlaughing
Credeam ca mama lasa semne prin casa si cand venea isi dadea seama daca am fost sau nu afaralaughing
Credeam ca ma adusase barza big grin (vorbesc serios blushing )
Si mai credeam ca exista piticibig grin

batting eyelashes acum nu mai cred pentru ca am aflat adevaru` :-

| DeNyyy a răspuns:

Poi.cand eram mica credeam in Mos Craciun...si cand se apropia ziua de 24 decembrie.cam cu vreo 2 -3 saptamani inainte na.eram nerabdatoare sa vina mosu`. si cand mai mergeam pe la verisorii mei na.ne mai certam.si eu imi aduceam aminte ca trebuie sa vina mosu`, ma puneam in genunchi si ma rugam sa ma ierte ca m-am certat cu verisorii mei.laughing
si eu credeam ca tiganii fura copii.si cand vedeam cate un rrom pe strada.: Mamaaa. mi-e "flica" ia-ma in brate.laughing

| RoxAnana a răspuns:

Pai la 4 ani vroiam sa ma fac stripteosa (credeam ca inseama stewardesa) si facem vreau sa ma fac stripteosa sa ma duc cu avionulaughing

si eu credeam in mos craciun si nu intelegeam cum face ca auzeam mereu ca vine pe horn si eu nu aveam semineulaughing si odata mi-am pus bradul in camera si nu intelegeam de unde stia unde era camera mealaughing

credeam ca "stresul" inseamna o prostielaughing

si eu credeam ca m-a adus barzalaughing
si cam atattongue

| NUUSTIU a răspuns:

Nu imi mai amintesc multe dar credeam ca de ex atunci cand dai 5 lei si trebuie sa iti dea rest 2 lei credeam ca se taie bancnota in 2 si iti da o jumatate laughing)

| LoOran_1745 a răspuns:

Eu cand eram mica uram Turcii, credeam ca omoara oameni si sunt niste mizerabili care fac doar rau! Acum sunt casatorita cu un turc si ii port si baiatul in pantecehappy

| TheZozotex a răspuns:

Poilaughing credeam ca virgina inseamna o femeie care nu are gauri in urechi... aaa si eu nu credeam faza cu barza ma tot mintea tata ca eu sunt facut de vecinu'(bun prieten cu ai mei)...km atatlaughing

Întrebări recente