| girl16flo a întrebat:

Dintre toate cartile pe care le-ati citit care v-a impresionat cel mai mult, in care va regasiti si voi?

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dragostea dureaza 3 ani- Beigbeder.
Nu m-a impresionat, dar am zambit tot timpul happy

| MonicutZZa a răspuns:

La Medeleni deoarece este vorba si de o fata Monica (eu ma numesc Monica happy ) si care devine iubita unui tip Dan (si mie imi place de un tip Dan deci pur si simplu iubesc cartea asta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciresarii m-a impresionat.Ma regasesc eu deoarece sunt adolescent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice carte citita, e ceva imposibil, sa n-aiba nimic care sa te impresioneze sau sa in care sa te regasesti macar un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panza de paianjen, cella serghi si cel mai iubit dintre pamanteni, marin preda

| dispe a răspuns:

In numele trandafirului de Umberto Eco

| leonet09 a răspuns:

Pe mine Da acum nu stiu daca si pe altii

| kuzican a răspuns:

Toate cartile m-au impresionat intr-un anumit mod.In Enigma Otiliei m-am regasit intr-un anumit fel si cred ca m-am regasit si in cartile lui Eliade( Nunta in cer, Maitrey, Sarpele, Domnisoara Cristina), de fapt ma regasesc in toate cartile care imi plac cu adevarat.

| alexxxya a răspuns:

Invitatie la vals crd.:d:d besc