| LordBolton a întrebat:

Dragi useri noi de pe T/A, nu este necesar sa scrieti intrebari de genul "Poti sa vin si eu pe categoria asta?" "Ma primiti si pe mine?" deoarece daca vreti o sa stati aici/ o sa plecati, nu va trebuie sfaturile noastre, daca va place aceasta ramaneti. daca nu va place puteti alege alta categorie.este chiar inutil sa umpli categoria de astfel de intrebari.decizia va apartine voua.

(admin nu sterge intrebarea asta lasa-o sa o vada si ceilalti macar cateva zile)

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Întrebare sau scrisoare?

| LordBolton explică (pentru Musique):

Conteaza?

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

Nu.Te afectează?

| LordBolton explică (pentru Musique):

Nu.mesaj pentru cei noi.

| suităr a răspuns:

Da' lasă-i in plata lor să scrie. Îi ignori și asta e!

| Speed99 a răspuns:

Din cauza postarilor astora, fara pic de haz, imi vine sa imi sparg calculatorul. :3

| Neverwas a răspuns:

M-ai facut curioasa...Eu n-am postat niciodata o astfel de intrebare, dar chiar ar fi nostim sa aflu ce raspunsuri as fi primit in cazul in care as fi facut-o...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu prea vad rostul postari tale, imediat ce va disparea de pe prima pagina T/A lumea o sa uite de ea, dar daca ai de gand s-o postezi la infinit e problema ta.
2.Majoritatea intrebarilor de genul asta sunt postate de mucosi de 10-12(se vede clar dupa numele si avatarul lor), plus ca majoritatea imediat dupa ce au postat intrebarea respectiva nu au mai fost vazuti pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragi user TPU, nu-l bagati in seama, are limbrici si logoree

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

Nu nu am asa ceva, dar am auzit ca tu ai monoursotrariotita.(nu intreba ce este)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Nici nu ma deranjez sa intreb, ca doar unul ca tine putea sa inventeze asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai că ceea ce spun utilizatorii mai vechi este esenţial pentru utilizatorii noi. Dacă cei vechi nu-i vor, atunci ei trebuie să se conformeze şi să plece.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ma primiti la T/A?

| Killeramaster a răspuns:

După ce au pus întrebarea, nu mai intră.Dar se vede că nu au nici măcar 13 ani (după nume și avatar).