| VibeTrix a întrebat:

Dragi utilizatori TPU, daca vreti cititi asta, daca da e ok. (Stiu ca pe unii.ce unii..pe toti nu ii intereseaza)
Am avut cu voi o etapa mirifica, a 2 a etapa draguta si a 3 a etapa (fiind asta) o porcarie, urata. Am voie sa critic pe cine vreau eu, dar am invatat sa le cedez prostilor.
Eu de acum numai pun NICIO intrebare, NICIUN raspuns!
VOI PARASI TPU pentru totdeauna!
M-am saturat sa ma urati asa mult si sa nu ma bagati in seama..Cu sau fara mine tot aia e..sau fara mine e mai bine.
Dar, ce sa mai lungim vremea, stiu ca nu va pasa...doar am zis asta sa stiti asa...no.nu va pasa voua..ce..cine-s eu?! Un nimic,o proasta,o imatura,o urata!
POATE (repet, POATE) voi mai pune cate o intrebare cand o sa am 16, 17, 18,19,20 ani.
ADIO!
Nu ma injurati!
Pa!

28 răspunsuri:
| ardei795 a răspuns:

Nu generaliza...

| T0T a răspuns:

Eu nu te urăsc și dacă te lași mă las și eu.

| VibeTrix explică (pentru T0T):

Ba ma urasti.

| T0T a răspuns (pentru VibeTrix):

De unde ai dedus asta?

| VibeTrix explică (pentru T0T):

Nu stiu, se simte asta.

| T0T a răspuns (pentru VibeTrix):

Da bine mă eu îți iau apărarea și tot eu te urăsc, ce om. Da pleacă, mă agit pentru cineva care nici nu e în stare să aprecieze.

| VibeTrix explică (pentru T0T):

Da,apreciez..multumesc mult. Dar stiu ca tu zici doar asa, mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi

| T0T a răspuns (pentru VibeTrix):

Dacă ziceam doar așa nu mai ziceam.

| OldSoul a răspuns:

Ok, deci, nu am avut de aface nici-o-data cu tine...
Acum, chiar iti pasa daca te baga ceilalti atat de mult in seama? Spune ce ai de spus si treci mai departe, cine are de ascultat, asculta.
Cu sau fara tine, nu stiu cum va fi, dar, se pare ca exista ceva persoane ce vor regreta plecarea ta, deci... probabil va fi putin mai rau.
De pasat, unora sigur o sa le pese, se vede din celelalte raspunsuri.
Acum ultima parte, cu stima de sine, acum ceva timp ascultam pe Youtube ceva, voi adapta mesajul la situatia de fata:Te crezi un nimic, ai dreptate, te crezi importanta, ai dreptate, esti singura persoana care este in masura sa te caracterizese, au mai bine spus sa te autocaracterizezi.
Nu mai acorda importanta celorlalti, toti suntem diferiti, nu te poti astepta ca toti sa fie de acord cu tine.
Numai bine.

| KillMePlease a răspuns:

şi peste câteva zile ne vedem din nou p'aici

| William a răspuns:

Sunt primul care raporteaza "intrebarea" asta?

| Croampa a răspuns:

Nu pleci nicaieri pana nu-mi dai facebook-ul tau! big grin

| RareşTPUro a răspuns:

Gata, te-ai plictisit deja de TPU.ro? Pai eu nu te uram... dar pana la urma faci cum crezi tu de cuvinta si cum vrei. Iti urez bafta in continuare si SPER (repet SPER) ca nu pleci. Indiferent de decizie pe care vrei sa o iei... este decizia ta, eu personal ti-o voi respecta, dar NU doresc ca sa parasesti TPU. Numai bine!

| Geanin a răspuns:

De ce pleci?
Doar fiindaca te-ai certat cu Daisuki!
Stai mai pe TPU!
Asa ziceam si eu cateva zile si n-am mai plecat!

O sa-ti treaca!

| VibeTrix explică (pentru Geanin):

De ce plec? Pentru ca sunt o proasta! Ma urati toti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Cine te'a facut proasta?

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Eu.

| Copac13 a răspuns:

Ba de cand asteptam momentul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce e mai penibil, modul tau patetic de a atrage atentie sau cei care chiar cred ca pleci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit!

| doreal a răspuns:

Si vrei un premiu de consolare? Din pacate nu primesti nimic ca-i criza sad.

| DeathIncarnate a răspuns:

Imi vine sa vars...o lacrima

| Hitler666MD a răspuns:

Daca pleci te bat la fund ai inteles! categoria asta nu va fi la fel fara tine. NU pleca distreaza-te cu noi aici fii fericita daca vrei iti pot fi eu cea mai buna prietena happy

| VibeTrix explică (pentru Hitler666MD):

Mersi ca iti pasa. big grin ..nu stiu ce sa zic..acum sunt foarte streseata. poate maine nu voi mai fi asa si mai ma gandesc...

| apz a răspuns:

Puneți la suflet tot ce ține de internet. Când o să încetați să dați importanță lucrurilor care se întâmplă doar pe net? Trezirea.