| CoquineNoire a întrebat:

Duminica, soare afara, vreme faina, vine sotul la sotie si zice:
-Draga mea, azi mergem la pescuit: tu cu mine si cu cainele, noi 3 savuram un moment frumos in natura...
Sotia: "Iar! M-am saturat de pescuitul tau... in fiecare Duminica aceeasi poveste! Nu vin nicaieri!"
Sotul: "Ba da! Esti sotia mea si din respect trebuie sa vii! "
Sotia: "Uite ca nu vin!"
Sotul: "Bine, daca asa vrei, alegi: vii la pescuit cu mine si cu cainele, daca nu alegi: sex oral sau sex anal! Pana imi bag sculele in masina te hotarasti"
Sotia se intoarce ofensata si aduna lucruri de prin casa. Cand vine sotul o intreaba ce alege:
Nervoasa raspunde : "Nu vin nicaieri asa ca iti fac sex oral si cu asta basta...sa ma lasi in pace"
Se apuca ea si ii face sex oral, la un moment dat se opreste: "Parca are un gust asa... de c_c_t!?!
Sotul raspunde : "Pai nici cainele nu vrea sa vina la pescuit. "

Răspuns Câştigător
| TheScamy a răspuns:

Ce tata tare o sa fie asta. Daca nu vor sa se culce copii, ii sug *** b-)

5 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Zoofilu' dracu'!

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Ţepeşu):

Idem D:*bla bla bla majuscule*

| MâţulMov a răspuns:

Nevasta ar trebui sa zica mersi ca nu are si o pisica: http://myfacewhen.com/112/
http://myfacewhen.com/115/

| Lightning1997 a răspuns:

Hai ca asta a fost tare!

| cosmin2344 a răspuns:

Unde ai vrut sa ajungi...ti-ai descoperit doar latura perversa a sexualitatii,nu e rau,mai incearca si latceva,dar alege sa fii mai feminina, senzuala, siropoasa.nu te supara te rog