| ChicaIdiota a întrebat:

Daca,la un moment dat,se intampla sa alegi intre copilul tau si sotia/sotul ta/tau, ce ai alege?

17 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu intentionez sa ma casatoresc si sa fac un copil dar...
Sotia.Asta imi spune mintea.Nu vreau un copil.Nu vad de ce as fi avut unul ca sa pot alege.Singura problema ar fi ca s-ar putea sa nu-mi fie recunoscatoara deoarece am ales-o...

| janynefeaver a răspuns:

Daca as avea de ales, as alege copilul, bineinteles.

| Dariusuu a răspuns:

Nicio persoană nu ar trebui niciodată să aibă de ales între copil şi soţie sau soţ.
Trebuie să analizezi binele lucrurile şi într-un final să dai un răspuns.
Majoritatea care au răspuns la întrebarea asta nici măcar nu au un copil sau partenerul lor de viaţă, sunt convins de asta.

Totuşi e foarte greu să alegi.

| OoBunnyoO a răspuns:

Copilul

| Mayar a răspuns:

Copilul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi suna ca si cum nu prea ar fi de ales aici. e normal sa mergi cu bebelul. dar mai depinde si de situatie: daca bebelul este major si pe picioarele lui atunci...
hai sa o luam pe alta parte: cine te pune sa alegi? sotul? esti insarcinata si se pune problema avortului? copilul exista deja si sotul nu il inghite? care este problema de faapt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fix ca si cum m-ai pune sa aleg sa mi se taie mana stanga sau piciorul drept.

| LadyMelian a răspuns:

Copilul. Daca ma gandesc mai bine copilul nu l-am facut singura, e sange si din tatal lui (plus mosteneste defecte si calitati de la tata). Prin urmare o parte din sot tot ramane cu mine, prin copil.

| LoLiPoP101 a răspuns:

E o intrebare foarte tampita laughing normal ca pe copil tongue

| mixxjim a răspuns (pentru LoLiPoP101):

Viata in sine e deseori tampita, cazuri de genul asta exista, din pacate, mult prea multe, si nu e exclus sa fie chiar ea intr-o asa situatie. Deci sa nu ne grabim cu etichetele happy

| ChicaIdiota explică (pentru mixxjim):

Dar tu, ce crezi? happy

| mixxjim a răspuns (pentru ChicaIdiota):

Copilul, evident.

| deny2013 a răspuns:

Copilulwinking

| MissJJ a răspuns:

Copilul.

| LadyCrazy999 a răspuns:

Copil

| rosica a răspuns:

Copilu

| mihaelamiha927 a răspuns:

Copilul