| anonim_4396 a întrebat:

E doar o curiozitate.Am auzit ca baietii cu nasul mare au si p*** mare. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Nuu laughing
si se mai zice ca cei musculosi tare si mari o au mica dar nu e asa laughinglaughing

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am auzit ca albinele nu au anus, e adevarat?
Daca da, voi cum faceti ca-ca? sad

| AlQaeda a răspuns:

Sa stii ca si eu sunt curios.
Du-te pe strada si cauta-i pe toti in pantaloni sa vezi, si dupa aia hai si zi-mi si mie :X

| Bya132 a răspuns:

@Musique, pe gură

| Kazimir a răspuns:

Eu am auzit ca domnul Kazimir poate sa doboare cu penisul sau de 22 de cm o fata de sub 50 de kg... e adevarat oare?

| Aylinn a răspuns:

Dar si eu din auzite am crezut ca baietii cu laba la picior mare au p#$% mare si m-am inselat...thinking

| totGumã a răspuns:

Mda si eu am auzit ca oamenii care au par pe burta sunt buni la pat.thinking

Cine stiebig grin