| Com3 a întrebat:

E adevarat, ca la KickBoxing, trebuie sa iti rupa nasul, cand te apucii, ca sa nu iti curga sange? ( Am auzit si eu de la altii )?

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu mai crede toate aberatiile!

| Ramo137 a răspuns:

Nu, nu este adevarat mai laughing, stai calm happy.
Du-te si distreaza-te, o sa iti placa. la inceput o sa fie mai greu dar asta e, te obisnuiesti happy
funda?^^

| Makingston a răspuns:

O mare tâmpenie...
Nu mai crede tot ce zboară...

| andreit a răspuns:

Nu e nevoie sa ti-l sparga antrenoru, daca vei face o cariera din asta, se va intampla cu unu in ring.La cat de speriat esti de asta, te sfatuiesc sa te gandesti de doua orihappy

| Com3 explică (pentru andreit):

Nu e vorba ca sunt speriat, dar mi-se parea ciudat laughing, suport orice durere laughing smug

| vitali10 a răspuns:

Antrenorul tau iti rupe nasul atunci cind vede ca deja ai progres foarte bun si tiai ales aceasta cariera pe viata, atunci cind iti va rupe nasul el o va face pe neprins de veste in acel moment tu vei cadea inconstient (Bafta)