| GloanteOarbe a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se spun ca au nasul mare? Este adevarat ca baieti care au nasul mai mare.se spune ca sunt mai dotati,,,?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E imposibil sa demonstrezi contrariul in cazul de fata,asa ca,daca vrei crezi,daca nu,nu,cum ti-e mai comod...happy
Personal,nu cred lucrul asta, ma gandesc doar ca trebuiau sa indulceasca cu ceva aspectul putin cam inestetic al unui mare nas plantat fix in mijlocul fetsei, fara sa vreau sa fiu rautacioasa!happy

| elasexygagica a răspuns:

Din propria experienta iti zic ca dalove strucklove struck sunt foarte dotatilove struck si niste fiare in patlove struck

| TheSupreme a răspuns:

No comment.

| Yaguar a răspuns:

E la fel cum ai spune ca fetele care au nasul mare au si sanii mai mari.

| darrio2007 a răspuns:

Prostii.Daca este dotat si nu stie la ce se foloseste, tot degeaba.

| ochiverzi91 a răspuns:

Si de fetele care au nas mare ce se zice? Nu te lua dupa chestiile astea, sunt doar aberatii happy Somn usor :*

| MasterYoda a răspuns:

Da, dar sunt si mincinosi

| Vali96 a răspuns:

Neah nu-i asa. Si eu sunt dotat si nu am nasu` mare. Sau il am laughing. Glumesc. E o porcarie o chestie inventata de Andreea Tonciu cred ca ea se lauda cu clitorisul. (***) ptcine nu stie

| colorsfive a răspuns:

Nu cred laughing sunt abureli chestiile astea

| 220V a răspuns:

Chestiile astea sunt doar gloante oarbe