| lextim a întrebat:

Am auzit ca daca de exemplu ai un accident la nas incat iti deviaza septul, atunci nasul se mareste. ii adevarat?

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut lextim. Nu are cum sa se mareasca nasul. Singura modificare este ca isi schimba fizionomia, se inconvoaie si da aspect urat. Ingreuneaza si respiratia in timpul somnului si da dureri cand este nevoie sa te stergi la nas. Fuguta la doctor, daca ai tu asemenea problema, sau, sfatuiestel pe cel in cauza. Sanatate. Pup.
nana

1 răspuns:
| nana a răspuns:

Multumesc lextim pentru fundita. Sanatate. Pup.
nana