| Shuellen a întrebat:

E pacat sa joci "Popa Prostul"?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E păcat să priveşti întrebări care conţin jigniri despre preoţi? Cam aşa ceva ai spus.

pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cel mai ancient joc din căte există laughing. Sigur că nu e păcat. tongue

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ei, e pacat! Pantru ca il faci pe popa prost? E un joc, nu se supara nici preotii, daramite tu!

| RUMBURAK a răspuns:

Cred ca faci lucruri mult mai pacatoase decat jocul asta. poate e mai pacat sa stai pe net! la asta te-ai gandit?

| Anileda a răspuns:

Nu! e un simplu joc amuzant.

| cris05 a răspuns:

Popa= K. Regele big grin
Este un joc foarte amuzant, nu cred ca pacatuiesti jucand. Mult Noroc si spor la joc.

| Mya_7516 a răspuns:

E o intrebare la care trebuie` sa medytezy mult happy eu zyk ca nu... orykum majorytatea nu`s dar de multe ory o fac p prostuhappy

| AndyM a răspuns:

Nu chiar. Daca gandesti logic "popa" vine de la denumirea cartii iar "prosul" vine de la cel ce a ramas cu cartea in mana. Cu totii am jucat jocul, ma gandesc ca e ok. happy