| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat la mine la munca de vreo 40 de ani si n-a fost casatorit niciodata si nici nu l-a vazut careva cu vreo femeie si lumea in cazuri din astea vorbeste mult si prost in sensul ca ar fi homo.Au adus astia un tonomat de cafea si ceaiuri si ca promotie prima seara a dat gratis dar eu nu stiam. A venit tipul despre care va povesteam la mine si m-a intrebat daca vreau o cafea si va da-ti seama unde m-a dus gindul si i-am zis ca nu dar el a insistat pima mi-a adus-o.Ma simteam ca dracul dar el ma intreaba iar;-Vrei si un ceai? Acuma incepusem sa ma intreb tulburat daca arat asa bine.Ma simteam penibil dar trebuia solutionata problema si pina nu mi-a spus ca e gratis simteam ca turbez de draci.Cum v-ati fi simtit?

11 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Tare fazalaughingNumai la prostii te gandesti draga Harcioage, saracul om nu stia cum sa fie mai amabil, iar dumneata ai crezut ca-ti face avansuri, hmm se putea sa fie si invers, dar bine ca locul unde va aflati era public, altfel nu avea cine sa te scapehee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

Săracu' om, el a vrut să fie amabil cu tine Hârcioage şi ţie pe unde ţi'e mintea?rolling on the floorOf of, penibil m'aş fi simţit şi eu.

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca putin penibil happy - dar daca as fi fost in locul tau as fi inchis ochii si mi-as fi imaginat ca o blonda draguta imi serveste cafeaua dis-de-dimineata big grin asta da ajutor!

| Razvan a răspuns:

Au, doamnelaughing
Nu iti ajunga fanele adolescente de pe site care au fantezii cu tine?laughing
Acum faci victime si printre barbatiioh go on
Bine ca s-a terminat asa.Se putea termina si mai rau.Cum ar fi sa te prinda in liftworried)

| hândel a răspuns:

Eu m-aş fi simţit flatat, mai ales că din relatarea ta reiese c-ar fi chipos gagiu' de te-a emoţionat până-n punctu-n care să turbezi de dorinţă, aşa că i-aş fi bătut apropouri să văd ce mai are gratis în meniu. Fete, băieţi, câini, pisici... ce mai contează atâta timp cât îţi satisfaci nevoile trupesti cu ele?! laughing

| cretzufinish a răspuns:

Saturat de bauturi laughing

| JeSa a răspuns:

Harciog,

Aşa e, lumea vorbeşte mult şi fără rost, în anumite circumstanţe. Totuşi, eu una, n-aş fi gândit aşa departe. Dar, ce mai,... gestul "băiatului", a fost "drăguţ/prietenos.happy

Bănuiesc că, a contat!winking

| juniper a răspuns:

Cam ciudat, totusi poate vroia sa fi politicos.

Răspuns utilizator avertizat
| fabiola a răspuns:

Invata din asta ca omul nu trebuie judecat dupa aparente si,, gura lumii"!

| tyana a răspuns:

laughingFlatat! Stii cum se spune"Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place"laughing