| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie care sunt instructiunile folosirii unui tonomat de cafea?big grin

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Te referi strict la procesul de a lua o cafea sau la a alimenta?

| Maimuticaaataafruumiiipuuup a răspuns (pentru LolaLollita):

De a lua o cafea

| LolaLollita a răspuns (pentru Maimuticaaataafruumiiipuuup):

E simplu. Iti trebuie o bancnota de 1 leu (sa nu fie prea noua, mai fac figuri uneori) sau doua de 50 de bani. Bagi intai banii in locul specificat. Selectezi prin apasare de buton preparatul dorit de cafea si astepti pana se termina. Te anunta cand e gata, de obicei printr-un sunet. Daca doresti fara zahar, sau extra zahar de exemplu, ai un buton cu +/-. Apesi pe el inainte de a alege preparatulbig grin

| Maimuticaaataafruumiiipuuup a răspuns (pentru LolaLollita):

Multumesc

4 răspunsuri:
| treiLEI a răspuns:

Automatul ala nu are o carte cu instructiuni?laughing