| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut prima prietena la 21 de ani, ma simteam cam lipsit de experienta dar acuma vad ca nu e chiar asa de negru dracul pre cum parea. Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Nu putem să ne dăm cu părerea despre cât e de neagră prietena ta dacă nu ne arăţi o poză cu ea.

| SkyPilot a răspuns:

Ai dreptate. Totul este sa ai incredere in tine si sa fii pregatit pentru orice situatie. Ai grija la protectie, altfel poti sa vezi la 22 de ani ca nu e dracul atat de negru sa fii tatic happy

| Eduard619 a răspuns:

Eu am 18 si nu am avut-o pana acum laughing dar cred ca e destul de ok.Cum este pentru prima data cu persoana iubita?

| Zabbyel a răspuns:

21? serios? cum ai supravietuit... respect omule rolling on the floor))))))