| anonimul0724 a întrebat:

am stat 6 zile la mare, intr-o casa cu gazda si aseara am venit, dupa care m-am pus la somn obosit de la drum, dupa doua 3 ore de somn m-am trezit foarte tulburat nu stiam de mine, nu puteam sa ma scol din pat nu stiam sa aprind becul la mine acasa de abia am iesit afara, am stat 5 minute la aer cu o stare naspa de rău, parca ma simteam in alta lume...(nu beau cafea, nu fumez)
Vreau ceva sfaturi.
Dau funda.
Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gaby212 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact chestia asta...Ma simteam de parca eram mort.Aste e senzatia.

Eu m-am gandit ca o fi din cauza drumului cu masina, un traseu de 700 km plin de viraje si gropi.In plus, nu mancasem deloc.Se poate sa fie si asta o cauza.

Eu mi-am revenit dupa ce am mancat ceva, m-am hidratat si am luat o pastila cu magneziu, calciu si D3. happy

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ai trait o stare de depersonalizare. Stresul excesiv sau prea mult efort te epuizează uneori asa tare încât se poate ajunge aici. Odihnește te suficient si iti trece.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai avut un cosmar si te-ai trezit cu atmosfera aia din el, am patit si eu.