| BebeStrumf a întrebat:

Era un univers da verde, verde si in univers era o constelatie, da verde, verde si in constelatie era un sistem de planete da verde, verde si in sistemul de planete era o planeta mai indepartata da verde, verde si pe planeta era un continent da verde, verde si pe continent era o tara da verde, verde si in acea tara era un judet da verde, verde si in judet era un oras da verde, verde si in oras era un cartier da verde, verde si in cartier era o strada da verde, verde si pe strada era un bloc da verde, verde si in bloc era un apartament da verde, verde si in apartament era o camera da verde, verde si in camera era o masa da verde, verde si pe masa era o bila.
CE CULOARE AVEA BILA?laughing)

Răspuns Câştigător
| Bot a răspuns:

NU ERA VERDE, era ALBASTRA, s-a rostogolit de doua ori si a cazut jos.

| BebeStrumf explică (pentru Bot):

You're right!laughing)ai o funda!

| Bot a răspuns (pentru BebeStrumf):

laughing mersi.
(majusculelelelelel)

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

„Ce culoare AVEA bila?"
Păi, din moment ce avea, nu am de unde să știu.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Stai sa ma gandesc...
...Galbena!

| CiocolataCuAlune a răspuns:

VERDE+VERDE+VERDE+VERDE=CURCUBEU
deci,categoric este o nonculoare:alb sau negru(ne jucam de-a alba neagra?big grin)

| BebeStrumf explică (pentru CiocolataCuAlune):

Putem juca si biliardsmug laughing))

| Sabin91 a răspuns:

Invizibilabig grin