| RainingBlood a întrebat:

In primul rand Salut!
Am o intrebare: pe 13 martie am comandat un joc de pe shopto.net , inca nu a sosit, dar nu asta e neaparat problema (inteleg ca probabil o sa mai dureze ceva zile), problema este ca atunci cand am scris detaliile adresei mele, la County/Region am scris Romania in loc de Brasov, pentru ca County(judet) seamana cu Country(tara).
Este vreo posibilitate sa nu mi se aduca pachetul? Adica am scris Adresa: Oras, strada, bloc, strada, apartament, si chiar codul postal...Pe langa asta e si numele scris, iar in Romania, orasul Rasnov (unde locuiesc) este singurul cu acest nume.
Se poate ca ei sa nu isi dea seama unde este?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da, s-ar putea sa nu-ti aduca pachetu...
Sorry Funda

| RainingBlood explică:

Imi vine prin Royal Mail, dar cred ca doar pana in Romania. Banuiesc ca de aici il i-a Posta Romana sau?

| RainingBlood explică:

Nu mai este nevoie...Acum a venit postarita cu pachetul laughing

| alex3010 a răspuns:

Cred ca e posibil si vorba aia "ROMANIA tara tuturor posibilitatilor'