| ℵøℵαмε7655 a întrebat:

Este adevărat că peştii vor invada lumea? :O

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Imposibil,s-a mai spus ca vikingii ne vor invada pe 1mai 2014, eu nu am vazut nici macar pe cineva cu costum de vinking, superstitii, dar daca ar fi sa invadeze, nu se va putea deoarece:se spune ca pe 1iunie un nor toxic care distruge tot in cale invocat de o gaura neagra va ajunge la noi, dar eu nu cred...au fost atatea dileme, asa putem discuta pana peste un infinit de ani, deoarece nu suntem Dumnezeu sa stim totul.Este la fel ca si cu intrebariile despre extrateresti, au gasit in mexic in 2009 au gasit si la area 51, dar or fi falsi, cine stie ce fac cei de la area 51, iar pestii sunt fiinte inocente, nu sunt inteligenti adica ii vanam de atat timp si nu au ripostat decat ca sa scape cativa pesti mari

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Deja au invadat-o.

| Mayar a răspuns:

DA, desigur. Pai la incalzirea asta globala, se topesc ghetarii, vom fi inundati, normal ca vor fi si pesti. Deci lumea va fi inundata si automat invadata de pesti si ce alte chestii or mai trai pe atunci in apa.
big grin

| αɴι28 a răspuns:

La cat de multe tipe care fac cu manuta soferilor de pe autostrada sunt, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o şanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja şi-au stabilit icrele prin ţări ca Iugoslavia, Cehoslovacia şi Vanuatu. Cine ştie ce ne mai aşteaptă...

| HaLoGeNNN a răspuns:

Deci mayasii au avut dreptate :O. Adio shaorma!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

De fapt lumea va invada pestii :]]

| milkie a răspuns:

Nu,pestii nu vor invada lumea. Ursuletii de jeleu vor face asta.S-au suparat pe noi ca le-am mancat puii. :C

| ℵøℵαмε7655 explică:

Am uitat să zic că am un peşte în mână! happy

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

L-am intrebat pe pestele meu asta si o zis ca ar trebui sa fie mult mai multe prostituate pentru asta.