| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa se scada nota la purtare pentru ca sa aruncat cu guma in par la cineva?straight facestraight face.

11 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

Pai tu ce crezi? e cam greu sa scoti guma aia din par. dar totusi, chiar pana la scaderea notei la purtare nu cred ca se poate ajunge

| hominid dreak a răspuns:

Eu te-as pune sa inghiti guma pe care ai aruncat-o in parul cuiva.Cu par cu tot.Normal este sa nu se faca glume proaste.

| multimoak a răspuns:

Ca profesoara te lasam repetent, ca victima iti dadeam foc la par!
Si-ti faceam cunostiinta si cu niste amici de-ai mei feeling beat up

| kaya a răspuns:

Da este normal si foarte bine face daca scade un punct, doua, caci nu e frumos in primul rand pentru ca acea persoana care are guma in par trebuie sa se tunda mai ales daca e fata si are par lungstraight face. Puteti sa faceti glume mai amuzante decat sa arunci cuiva guma in par.

| kiwii a răspuns:

Da, e foarte normal...chiar ai fost atat de bou?

| Alex_7297 a răspuns:

Cred că ţi-o scade pentru gramatica ta. Da, e cât se poate de normal, "un bărbat matur din toate privinţele / face ce vrea şi-apoi suportă consecinţele"

| Criss1105 a răspuns:

Bineinteles... Hai sa iti prind si eu o guma in par sa vezi ca o sa trebuiasca sa te tunzi chel laughing

| arn64 a răspuns:

Eu zic ca da, adica iti dai seama ce trebuie sa faca cel cu guma in par (mai ales dace e fata si are par lung)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e normal. e consecinta unei fapte nesabuite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este normal pentru ca este un gest foarte urat care denota lipsa de de bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu`!

depinde de persoanahappy

de exemplu` mie o fata mi`o pus din GRESEALA guma de mestecat in par[plus de asta ca mi-am dat`o si usor jos adica nu s`o prins sau ceva. de genu]

si i-am dat o bataie`n *** straight face

sincer ` trebuia sa-ti faca si tie la felwinking