| Speed99 a întrebat:

Esti singur/a pe o insula parasita. Zi-mi 5 lucruri care a-i vrea sa le ai cu tine ca sa poti trai 10 zile big grin si zi-mi vedeta care a-i vrea sa te salveze in a zecea zi. big grin Cel mai bun raspuns primeste FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Daniel2332 a răspuns:

Hmm 1 o undita 2 un cutit 3 o bricheta 4 o pereche de sosete curate si noi pentru a filtra apa murdara sa o fac curata big grin si 5 un pahar ca nu vreau sa beau din soseta laughing sau o foaie ca sa fac un pahar si vedeta... megan fox

| Speed99 explică (pentru Daniel2332):

In sfarsit cineva care este realist laughing iti dau FUNDA

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

4 cărți și pe gropar.

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata.Nu am nevoie de mai mult.

| Liviu a răspuns:

Ok,prima data si prima datalaughing
Un aparat de ras, o lama, spuma, mancare pentru 10 zile, un cort si cam atat, restul iau din naturalaughing
P.S si o oglinda :S la dracu, uitasemlaughingsa ma vad cand ma barbieresc:X si cateva toale de schimb in rest laughingam sa rezist.

| Ashadow a răspuns:

Laptopul,castile (sa nu cumva sa deranjez pe cineva pe insula parasita cu muzica mea tare), telefonul, incarcator solar universal si casa cu tot ceea ce am in ea.
Vreau sa ma salveze Marilyn Manson sau Jim Carrey ( sa ma invete sa convietuiesc cu animalutele)

| W3R4 a răspuns:

Laptop-ul,un sac de cartofi (prajiţi), un cazan cu apă, multe dulciuri şi pisica.
Mi-ar plăcea să mă salveze Jim Carey.
Totuşi, cât de beată ar trebui să fiu, pentru a ajunge pe o insulă...şi părăsită!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finetti, telefon, ojele mele mini, papagal, televizor si salvata de justin bieber!

| mola a răspuns:

Mananc Nutella.
Dorm.
Ma imprietenesc cu animalele.
Miros.
Gust iarba.

| carhartt a răspuns (pentru mola):

Guşti iarba? smug smug

| mola a răspuns (pentru carhartt):

Sunt un tigrubatting eyelashes

Roar.

| carhartt a răspuns (pentru mola):

Sper că te-ai prins de aluzia pe care am făcut-o, uită-te la avatarul meu, probabil ai să îţi dai seama. laughing

| 00AName00 a răspuns:

Mancare,apa,un tricou, o pereche de pantaloni si laptopul.Si mi-ar placea sa fiu salvata de Brad Pit.

| Weedier a răspuns:

Perna.
Iubitul.
Ciocolata.
Telefonul.
Patul.

| S8N a răspuns:

1.Electricitate 2.Priza 3.Laptop 4. O bricheta 4.Niste pizza 5.Pe Bear Grylls

| Yumeno a răspuns:

1. Nutella
2.MP4
3.PC
4.Telefon
5.Nestea
6.Cartofi Prajiti big grin
7.O oaie curcubeu
8.Cutit
9.Casti cu microfon(doar trebuie sa vorbesc si eu pe skypoe big grin)
10.GroparulVesel
Vedeta: Chuck Norris tongue

| Krueger a răspuns:

O arma,o undita sa dau la peste happy,laptop-ul, bere, mancare, as vrea sa fiu salvat de Drew Barrimore, o ador!

| blondyna9o a răspuns:

Telefonul, laptopul, alcool, tigari, si putintica mancare. Vedeta care sa ma salveze? Hmmm...Chad Michael Murray laughing) Funda?

| Ancutza_Jere_1990 a răspuns:

2 bax-uri batoane fitness, 2 bidoane apa plata 10 l, luciu de buze + Robert Pattinson