| CRISTINUKA_6903 a întrebat:

Ce ai lua u tine pe o insula parasita?(fara persoane...doar lucruri)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Patul meu cu perna si plapuma daca e rece si niste provizii, ps3 cu tv si un generator de curent electric.

5 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Un top de hartie si fff multe pixuri :X asta ca sa am ce face daca imi vine inspiratia laughing da uh ce ai lua? smug

| ȘtefiȘtef a răspuns:

O barca cu motor. Si laptop-ul.

| OnnySky a răspuns:

Pai sa vad leptopul, caiete pentru a scrie un jurnal...si o poza cu iubitul...si cu familia.winkingu?

| CRISTINUKA_6903 explică:

Eu mi-as lua catelul, leptopul, jurnalul si un ventilator

| Darkkfruit a răspuns:

O antena satelit pentru net+ un laptop + niste baterii care se incarca la soare