| onlyme_3202 a întrebat:

Eu as manca porumb fierthappy stie cineva unde pot gasi? (nu mai pot de poftaaaaa...)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la primul market care apare în calea ta. Acolo găsești porumb fiert la borcan sau conservă. Tu alegi.
Poftă bună.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Boabe la conserva. Fiert cu totul... La mega image am vazut, vidat. Si prin parcuri, dar eu nu as avea incredere in cum il prepara vanzatorii ambulanti.

daniela
| daniela a răspuns:

In reteau Kaufland... chiar sunt buni

| andi a răspuns:

Cred ca esti insarcinata de ai pofte

Janina
| Janina a răspuns:

La market sigur gasesti! dar mai bine iti recomand sa iei din aia in conserva tongue

mlm
| mlm a răspuns:

La kaufland, gasesti porumb fiert vidat.

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

La kfc

| NoName_9903 a răspuns:

Gasesti la MegaImage, 2 porumbi in punga vidata, aproximativ 8 RON.
La KFC au un porumb mai deosebit, mai dulce, cu aroma de unt.
Pofta buna!

| ramy_5584 a răspuns:

In market...gasesti cum vrei uh...tongue

sa ai pofta!

| bubu_7778 a răspuns:

In hipermarketuri sigur gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Kaufland, este in pungi vidate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La angst gasesti
fiert si vidat
buuun

| sabina a răspuns:

Kfc