| anonim_4396 a întrebat:

Eu incepusem mai demult sa scriu Romanul T/A. Sa continui?

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

NU.

| suităr a răspuns:

Forța Finetti!

| Speed99 a răspuns:

Da...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Despre ce era vorba in romanul ala?

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Dragostea imposibila dintre nutellisti si finettisti.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci continua.

| Ayako a răspuns:

Mda.

| Neverwas a răspuns:

Mai intrebi?
Normal ca da! happy

| αɴι28 a răspuns:

Deci stai sa ma uit pe la tine prin intrebari ca nu mai stiu cum era laughing

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Tu esti personaj principal.

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit.Continua-l sau iti dau foc la masina devil

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

N-am masina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e plictissitor

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Da. Si pune-l la Voluntariat/Ecologie, ca doar nu ii platesti pe astia sa rada fortat la dumele tale, o fac voluntar.

| anonim_4396 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Shut up! M-am saturat de oamenii ca tine, care vin ca prostii pe T/A si-si dau atata importanta. Va bagati exact ca musca-n lapte.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

"Eu incepusem mai demult sa scriu Romanul T/A. Sa continui?"
N-ai pus link, n-ai spus despre ce e vorba. E normal sa ma gandesc ca in roman nu pot aparea decat glume care se vor interesante, dar nu-s.
Ma bag eu ca musca-n lapte ca nu imi place amuzamentul de pe T/A? Daca v-o zic frumos, ma injurati, asa ca mai bine o spun cat se poate de urat.

| anonim_4396 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

1. Uita-te prin raspunsurile mele, sa vezi daca eu am injurat pe cineva vreodata
2. Eu vorbeam cu cei de pe T/A, nu trebuie sa pun link, ei stiau deja despre ce vorbeam

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu vorbeam strict de tine. Esti fata desteapta, poti intelege(am vazut ca stii si engleza ^_^).
2. Problema ta. Ei stiau, eu nu.

| anonim_4396 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

1. Daca mai scriu din cand in cand, nu inseamna ca stiu engleza. A sti engleza inseamna a o vorbi fluent.
2. Nu vreau sa par rautacioasa, dar e o perioada mai tensionata aici, pe T/A (de cand a plecat Ashadow). Si in momentul in care unii nu inteleg, ne enervam. Adica...mai ales la seriile lui Speed....ale nu-s porcarii.

| kteichd a răspuns:

Da cum sa nu

| Sophieeeeeee a răspuns:

Mda. De ce nu?

| LเttlєNєкo a răspuns:

Continua! Sunt curioasa big grin

| LเttlєNєкo a răspuns:

Hai Nutellistii!

| Omulambitious a răspuns:

Fortaaa Finetti :X :X :X rolling on the floor