| 00AName00 a întrebat:

Eu plec pe alta planeta. Unde sa plec? Pe marte sau pe luna?

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Marte e mai departe de Terra.Du-te acolo.

| Zendaa a răspuns:

Snickers,Pluto.

| GroparuVesel a răspuns:

Pe marte, vine si Smiley.

| Iulia250711 a răspuns (pentru GroparuVesel):

Wowww, prima oara cand am vazut un raspuns de la tine care nu are legatura cu gropari, lopeti sau gropi! Stai sa imi notez in calendar

| GroparuVesel a răspuns (pentru Iulia250711):

De fapt, e cu lopeti.Am o lopata care seamana cu Smiley.Are peruca.I-am pus porecla asta dupa cum se uita la vecina.

| Iulia250711 a răspuns (pentru GroparuVesel):

Ăhă... dar de cavouri ce parere ai? Care sunt la moda in 2013?

| GroparuVesel a răspuns (pentru Iulia250711):

Pai...modelul X-882 de lux este cel mai cautat.E ieftin si...de lux.smug

| Iulia250711 a răspuns (pentru GroparuVesel):

Cam cat ar costa? Ca e stra stra stra stra stra bunica cartofului vecinei unchiului tatalui prietenului cainelui vanzatoarei de la magazin interesata.

| GroparuVesel a răspuns (pentru Iulia250711):

Mai bine spune-i stra stra stra stra stra bunicii cartofului vecinei unchiului tatalui prietenului cainelui vanzatoarei de la magazin sa ma contacteze si sa imi dea mai multe detalii despre dotarile pe care le doreste sau bugetul in care se incadreaza.Preferabil prin mesaj.

| robijam a răspuns:

Din pacate luna nu e planeta, e satelit natural.

| Ashadow a răspuns:

Pe Marte daca vrei sa-l auzi pe smiley cantand toata viata ta si mereu si mereu si mereu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe Narnia!

| umbrax a răspuns:

Pe venus

| ILoveTacos a răspuns:

Pe Venus, că-i mai aproape de Soare și nu mai trebuie' să plătești factura la încălzire iarna.Plus că biletele de rachetă sunt mai ieftine.

| XBrunetteX a răspuns:

Pe Terra.

| SilentSuicide a răspuns:

Oh eu merg pe marte, daca vrei mergi cu mine, am 7 bilete dus si intors spre marte ^^

| 00AName00 explică (pentru SilentSuicide):

Mersi de oferta, dar am deja un bilet disponibil pentru amandoua.

| OmuFoarfeca a răspuns:

Pe Nibiru!

| IAmAFreak a răspuns:

Vino cu mine pe Pluto, tragem la masea si ne incalzim repejor big grin

| Yumeno a răspuns:

Pe marte macar acolo il poti gasi pe smiley laughing

| Andreea304 a răspuns:

Cat mai departe...

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Pe Ahra!

| Kyou a răspuns:

Eu cred ca as pleca pe luna insa nu e planeta

| musculo a răspuns:

Pe soare ca e mai cald

| Claudix a răspuns:

Ramai aici, plecam noi toti

| vitaminastefan a răspuns:

Undeva departe, alaturi de cei dragi!
O alta galaxie laughing