| AllexXtreme a întrebat:

in curand o sa plec cu NASA pe planeta marte si am inteles ca nu este aer acolo si mi e frica voi ce credeti este aer?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este, o sa te sufoci.

12 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Vezi să nu rămâi pe acolo.

| AllexXtreme explică (pentru Andreeush):

Nu raman, abia astept sa ma duc acolo si ma plimb cu roverul.

| AllexXtreme explică (pentru Andreeush):

Andreush vrei sa vi cu mine? Facem deagoste terra! Iti dai seama primii oamenii care fac dragoste pe alt glob laughing

| LPCTSTR a răspuns:

NASA n-are niciun program dedicat ineptiilor tale, cu ce te droghezi?

| AllexXtreme explică (pentru LPCTSTR):

O sa plec cu cei de la NASA odata la 4 ani pleaca si am platit sa ma duc si eu

| LPCTSTR a răspuns (pentru AllexXtreme):

Din nou, nu am habar ce fabulezi tu, sau de eventuala boala mintala, dar, te asigur, NASA nu are niciun program de acest gen.

| AllexXtreme explică (pentru LPCTSTR):

Ba dar cine esti tu de stii tu ca nu are NASA in program asta? Lucrezi pentru ei sau ce? Vad ca esti 'destept' rau, mai degraba fa ti un control la cap tu daca nu stii ce e aia caterinca esti in anii 80! Mai 'impersonal'

| LPCTSTR a răspuns (pentru AllexXtreme):

Sunt la curent cu marea majoritate a programelor NASA, nu de alta, dar mai scriu si eu niste reportaje despre ce mai fac ei.
Pe de alta parte, eu sunt Impersonal, figura unui "la propriu si la figurat".

| AllexXtreme explică (pentru LPCTSTR):

Si atunci zi si mie cand o sa plece NASA pe terra in misiune?

| LPCTSTR a răspuns (pentru AllexXtreme):

NASA cu tot cu sediul pe Terra!? Ala-i Pamantul, n-au unde sa plece altundeva rolling on the floor... Poate in cateva miliarde de ani, cand va muri Soarele, mno, exprima-te mai corect.
Probabil vrei sa zici „urmatoarea misiune a NASA", si cea mai proeminenta si semnificativa, probabil, daca nu intarzie data ca de obicei, undeva pe 31 octombrie 2021, livrand telescopul James Webb.
Ei listeaza ceva-ceva pe siteul lor, dar multe dintre ele sunt deja lansate si asteapta sa aterizeze la destinatie.

| AllexXtreme explică (pentru LPCTSTR):

Am gresit am vrut sa zic Marte! Oricum odata si-odata o sa ajungem toti pe marte stiu asta.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Cred că puteai veni cu un troll mai bun.