| anonim_4396 a întrebat:

Eu propun sa mergem la cabane in weekend-ul asta. Am gasit cazare pentru 8 persoane. Am fi 4 fete si 4 baieti.

Fetele: Readetot, Jwoww, Doub, 9octombrie.
Baietii: Sentimentu, Danielcareamuritdecatevaoripanaacum, dar a inviat, MadPotato, Ray25TM.

Sunt 4 camere, paturile sunt separate, dar daca vreti le puteti apropia, sunt doua paturi mici in fiecare cabana. Acum organizati voi cine cu cine sta in camera. Maxim 2 persoane de cabana.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

thinking Păăăăi dacă :
Fete cu fete
9octombrie &Doub
Readetot&Jwoww

Băieți cu băieți
Daniel &Mad
Ray&Sentimentu'

Fete cu băieți
Readetot & Daniel
MadPotato &Doub
9octombrie &Sentimentu'
Ray & Jwoww

18 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pot să mai aduc pe cineva?blushing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Sigur, dar tu te descurci cu el laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Bai,luati-l si pe VerginicaVacăGrasăTalpăIute.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Nu, ca supara fetele. Daca vrei sa vii tu, il poti lasa pe unul din baieti sa doarma jos.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Luati-l ma pe el.O sa fie asa fericit.Il lasati sa doarma unde vreti.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Doar cu o conditie. Dupa asta sa inceteze sa mai puna intrebari care contin cuvantul "cabana/e". Ne-am saturat, a plecat Chifteaua cu blocurile si a venit Verginica cu cabanele rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu, vorbeste cu el. Poate reusesti sa il convingi si ne faci tuturor un favor laughing)

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Prevad ca va fi greu. Daca-i interzicem cuvantul asta nu mai intra pe TPU. laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu i-am zis sa intre si pe la religie cu intrebarile astea. Poate il fac cei de acolo sa renunte laughing)

| R0R0 a răspuns:

Eu unde sunt?
Sau pe mine ma luati la anul?

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

La anul, esti inca mic/mica

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu uitați de prezervative.

Răspuns utilizator avertizat