| anonim_4396 a întrebat:

Mai e cineva dintre vechii useri de pe TPU, de la T/A pe aici?
Brusc mi s-a facut dor de voi: Jwoww, Daisy, Killy, Suck, Fabulosu, Doub, Blitz, SentimentStralucirePalmolive, Endoryous, 9octombrie, Readetot, Madpotato!
MadPotato era singurul ramas fidel dar a disparut si el sad
kiss kiss kiss la toti!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mie imi este dor de ei, noapte de noapte si zi de zi imi lacrimez ochii cand ma gandesc la ei ce sa spun, macar leati cunoscut real? cum sasi fie dor de cineva virtual?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vine,dom'le,doru' asta! Nu te. ntreaba daca ai mancat, daca ti.e foame sau daca foamea este reala sau inchipuita.Au interzis astia si vaccinurile impotriva dorului, cica.s cancerigene.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie imi este doar de xxx dar asta e mergem inainte

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai nu putem merge, Ray, asta.i problema.Ca dorul asta se prinde de pantaloni cum se prind scaietii si nu.ti da pace pana nu.i dai jos de pe tine, iar o data dati jos....vai de fundul tau!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate dorul se prinde de altceva

| Doub a răspuns:

:*